Hakkımızda

CepMania Aksesuar olarak ticari faaliyetimize 2010 yılında başladık. 2 yıllık büyük mücadelemiz sonucunda markamızı tescil ettik. İlk yıllarda gsm ve telekominikasyon sektöründe olan eksiklikleri elimizden geldiğince tespit etmeye çalıştık. İnsanların beklentilerini ve isteklerini yüzlerce insanla konuşarak ortaya çıkardık. Herşeyin modası olduğuna göre cep telefonu ve tablet aksesuarlarının da modası olmalı diyerek "Teknoloji Modası" sloganımızı kendimize ilke edindik.

Günümüzde teknolojinin ilerlemesine şüphesiz hepimiz şahidiz. Sektörde lider olarak görülen 1-2 cep telefonu markası dışında satış yapan ve milyonlarca satış adetlerine ulaşmış bir çok marka mevcuttur. Bu markaları tercih eden insanlar, satın aldıkları telefon ya da tabletlere aksesuar bulamamanın verdiği huzursuzluk ile hayatlarını sürdürmekte ve pişmanlıklar yaşamaktadırlar.

Düşünsenize binlerce TL para verip aldığınız ürünü koruyamıyor ya da renklendiremiyorsunuz? İşte tam da bu noktada CepMania Aksesuar olarak eksikliği tamamlamak adına, konusunda tecrübeli ve uzman çalışma arkadaşlarımızla var gücümüzle çalışıyoruz.

Sektörümüz, kendini hergün yeniliyor. Müşterilerimizin arz ve taleplerine göre bizde şekillenmeye çalışıyoruz. Bu doğrultuda yurtdışından Dünya devi markaların ürünlerini ithal ediyoruz.  

Öncelikle EasySkinz ve SlickWraps markasının Türkiye'de tek yetkili satış noktası olduğumuzu sizlere duyurmaktan büyük gurur duyuyoruz.  Kısaca bilgi vermemiz gerekirse;

EasySkinz ürünleri İngiltere | United Kingdom ' da son teknoloji ile dünya standartlarında üretilmektedir.

SlickWraps ürünleri ise ABD | USA 'de yine son teknoloji kullanılarak aynı standartlarda üretilmektedir.

Sizlere sunduğumuz kaplama / sticker çeşitlerimize hayran kalacaksınız :)

Telefon, Tablet, Macbook, Oyun Konsolları (Playstation), Akıllı Saatler (Apple Watch), Aksiyon Kamareları (Go Pro) kaplamaları ile Teknoloji'nin Modasına giriş yapın :)

Sizleride Cepmania ailesinde görmek dileğiyle..