Ödeme ve Teslimat Seçenekleri

1- Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) Yaparak Ödeme 

Aşağıda bilgilerini paylaştığımız hesaplarımızdan herhangi birine (TL) yapabilirsiniz.


Yapı Kredi Bankası

CepMania Aksesuar | Ercan KÖKSEL

Şube Kodu : 939

Şube  : Üçkapılar / Antalya

Hesap No: 53176853

IBAN No : TR81 0006 7010 0000 0053 1768 53

  

Türkiye Ekonomi Bankası (TEB)

CepMania Aksesuar | Ercan KÖKSEL

Şube Kodu : 353

Şube  : Yeniköy / Antalya

Hesap No: 10620476

IBAN No : TR04 0003 2000 0000 0010 6204 76

 

DenizBank

CepMania Aksesuar | Ercan KÖKSEL

Şube Kodu : 2265

Şube Adı: Döşemealtı / Antalya

Hesap No: 13543096-352

IBAN No : TR81 0013 4000 0135 4309 6000 02

 

Enpara.com

CepMania Aksesuar | Ercan KÖKSEL

Şube Kodu: 03663

Hesap No: 68189083

IBAN No : TR97 0011 1000 0000 0068 1890 83


2- Sitemiz Üzerinden Kredi Kartlarınız ya da Banka Kartlarınız ile Ödeme

Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da online taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir.

Sanal Pos sistemimiz dünyanın en üst düzey veri güvenliği standardı olan PCI (Payment Card Industry) - DSS (Data Security Standart) sertifikasına sahiptir.

Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

3- Kapıda Nakit Ödeme

25 TL üstü tüm siparişlerinizin sonunda, Kapıda Nakit Ödeme seçeneğini kullanabilirsiniz.Ödemenizi ürününüzü teslim alırken kargo görevlisine Nakit - TL olarak ödeyebilirsiniz.Böylece Türkiye'nin neresinde olursanız olun rahatça ve güvenle alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

4- Kapıda Kredi Kartı ile Ödeme

25 TL üstü tüm siparişlerinizin sonunda, Kapıda Kredi Kartı ile Ödeme seçeneğini kullanabilirsiniz.Ödemenizi ürününüzü teslim alırken kargo görevlisine kredi kartı ya da banka kartınızla ödeyebilirsiniz.Böylece Türkiye'nin neresinde olursanız olun rahatça ve güvenle alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

5- Ödeal ile Ödeme

Ödemelerinizi dilerseniz ödeal uygulaması ile yapabilirsiniz. Uygulama aracılığıyla her zaman her yerden kolaylıkla kredi ya da banka kartıyla ödeme yapabilirsiniz. (Yabancı kartlar kabul edilmemektedir.) 3D Secure sistemi; kart ile yapılan alışveriş işlemlerinin güvenliğinin artırılması için geliştirilmiş bir sistemdir. 3D Secure ile ödeme gerçekleştirilirken, banka tarafından kart sahibine SMS ile gönderilen şifre sorulmakta ve kart sahibinin kimliği doğrulanmaktadır. Böylece bu sistem ile hem kart sahipleri hem de üye işyerleri sahtekarlıklara karşı güvence altına alınmaktadır.Yaptığınız tüm işlemler Ödeal uygulaması üzerinden geçtiği için müşterilerinizin ekstresinde "ÖDEAL" olarak görünecektir. Bu uygulamayı kullanmak için, satın alacağınız ürün ya da ürünleri belirledikten sonra bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.

6- Sipariş Bedeli İadesi 

Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; CepMania Aksesuar üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir. 

7- Teslimat 

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 

Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 

Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Antalya merkezli şirketimizden ürünler Yurtiçi kargo ya da MNG kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 3 (üç) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 

Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir.

8- Ödeme Takibi 

Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. 

Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.

Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. 

Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur. 

Lütfen dikkat ediniz!

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. 

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. 

Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda 0850 340 40 70 numaralı telefon'a bildirip ve durumu iletisim@cepmania.com mail adresine bildiriniz. 

Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.

Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.